Çok Yakında Hizmetinizde !

Kolay Otomatik Eşleştirmeler

İnsanoğlunun hakkında bilgi sahibi olduğu kadar hiç bilmediği veya hafizasının derinliklerinde üzeri tozlanmış akrabaları da vardır.Kolay Otomatik Keşifler sayesinde milyon kişilik veritabanımız yardımıyla akrabalarınızı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bu işlem nası mı gerçekleşiyor ? İsterseniz ufak bir örnekle bunu açıklamaya çalışalım. Sistemimizde kayıtlı 2 farklı kullanıcı var olduğunu varsayalım. Kullanıcıların soyağacı bilgileri aşağıda belirtildiği gibi olsun.

Ahmet Öztürk Soyağacı

Sistemimizde ilk olarak Ahmet Öztürk adı altında bir kullanıcının var olduğunu varsayalım. Ahmet Öztürk adlı kullanıcının soyağacı şekilde belirtildiği gibi olsun. Annesi Fatma Öztürk , anneannesi Ayşe Polat ve dedesinin Murat Polat olduğu soyağacından netlikle anlaşılabilmektedir.

Volkan Polat Soyağacı

Sistemimizde ikinci olarak Volkan Polat adı altında bir kullanıcının var olduğunu varsayalım. Volkan Polat adlı kullanıcının soyağacı şekilde belirtildiği gibi olsun. Annesi Ayşe Polat ve dedesinin Murat Polat olduğu soyağacından netlikle anlaşılabilmektedir.
İki soyağacı incelendiğinde birinci kullanıcı Ahmet Öztürk ikinci kullanıcı Volkan Polat'ın anne tarafından akrabası yani dayısı olduğunu görebiliriz. Sistemimiz birbirinden habersiz bu iki kullanıcıyı tespit ediyor ve bu eşleşmeyi kullanıcıların onayına sunuyor.

Eşleştirilmiş Ahmet Öztürk Soyağacı

Sistemde kayıtlı olan birinci kullanıcımız Ahmet Öztürk'ün eşleşmeyi kabul etmesi halinde , sistemimiz iki ağacı birleştiriyor ve Ahmet Öztürk'ün ortaya çıkan yeni ağacı şekilde görüldüğü gibi oluyor.